Čas na serveru 13:01:55

Neznačeno
Alpská řeka

Id: 16801

Alpská řeka

  •  / Alpská řeka /   Neznačeno
  •  / Alpská řeka /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 69 x 105 cm, 19. století, drobné oděrky na malbě, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3168x

Vyvolávací cena:

26 000