Čas na serveru 03:46:24

Neznačeno
Alpský motiv

Id: 121201

Alpský motiv

  •  / Alpský motiv /   Neznačeno
  •  / Alpský motiv /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 48 x 63 cm, oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu

zobrazeno: 4482x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 54