Čas na serveru 02:08:28

Neznačeno
Alpský motiv

Id: 153709

Alpský motiv

  •  / Alpský motiv /   Neznačeno
  •  / Alpský motiv /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, dekorativně adjustováno, drobně poškozený rám, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 11493x

Vyvolávací cena:

9 000