Čas na serveru 06:24:55

Neznačeno
Bájný motiv

Id: 47006

Bájný motiv

  •  / Bájný motiv /   Neznačeno
  •  / Bájný motiv /   Neznačeno
  •  / Bájný motiv /   Neznačeno

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 14,5 cm, 19. století, na zadní straně popis, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1273x

Vyvolávací cena:

19.10.2016, 22:00:00

19.10.2016 2:21 1 500 Kč