Čas na serveru 22:35:03

Neznačeno
Barokní motiv

Id: 107801

Barokní motiv

  •  / Barokní motiv /   Neznačeno
  •  / Barokní motiv /   Neznačeno

kresba/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 37,5 cm, 18. století, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1242x

Vyvolávací cena: