Čas na serveru 02:35:32

Neznačeno
Bojovník

Id: 33405

Bojovník

  •  / Bojovník /   Neznačeno
  •  / Bojovník /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, rentoilováno, obraz je ve vrchní půli vyříznut do oblouku a nalepen na druhotném plátně, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 600x

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

13.7.2016, 20:24:00

13.7.2016 18:38 2 800 Kč