Čas na serveru 03:01:13

Neznačeno
Bretaňské pobřeží

Id: 166708

Bretaňské pobřeží

  •  / Bretaňské pobřeží /   Neznačeno

malba/plátno, rozměr 28 x 44 cm, doba vzniku kolem 1930, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen, nerestaurován

zobrazeno: 1877x

Vyvolávací cena:

9 000