Čas na serveru 08:16:46

Neznačeno
Červánky na řekou

Id: 181006

Červánky na řekou

  •  / Červánky na řekou /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 39 x 52 cm, dekorativně adjustováno, lokálně poškozená malba, krakelováno, 19. stol.

zobrazeno: 893x

Vyvolávací cena:

18 000