Čas na serveru 01:59:04

Neznačeno
Chlapec

Id: 119302

Chlapec

  •  / Chlapec /   Neznačeno
  •  / Chlapec /   Neznačeno
  •  / Chlapec /   Neznačeno
  •  / Chlapec /   Neznačeno
  •  / Chlapec /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 68 x 54 cm, oděrky na rámu, obraz lokálně poškozen viz foto, 19. století

zobrazeno: 1026x

Vyvolávací cena:

7 000