Čas na serveru 17:19:24

Neznačeno
Concarneau

Id: 152504

Concarneau

  •  / Concarneau /   Neznačeno
  •  / Concarneau /   Neznačeno
  •  / Concarneau /   Neznačeno

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 38 cm, na zadní straně výstavní razítko Mánes 1928, oděrky na rámu

zobrazeno: 5610x

Vyvolávací cena:

161 000

Příhozy: 136