Čas na serveru 02:36:00

Neznačeno
Dáma s kožešinou

Id: 1394

Dáma s kožešinou

  •  / Dáma s kožešinou /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 69 x 42 cm, přelom 19. a 20. století, rám zlacený plátkovým zlatem, původní stav

zobrazeno: 1606x

Vyvolávací cena:
19 500

26 000