Čas na serveru 17:37:33

Neznačeno
Dáma v červeném

Id: 110301

Dáma v červeném

  •  / Dáma v červeném /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 86 x 65 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 779x

Vyvolávací cena:

16 000