Čas na serveru 17:05:01

Josef Čapek
Dívka

Id: 2111

Dívka

  •  / Dívka / Josef Čapek
  •  / Dívka / Josef Čapek

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 19 x 16,5 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, značně poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2442x

Vyvolávací cena:

7 000

Příhozy: 48