Čas na serveru 17:01:40

Neznačeno
Dívka

Id: 134707

Dívka

  •  / Dívka /   Neznačeno
  •  / Dívka /   Neznačeno

olej/dřevo, rozměr 24 x 21,5 cm, nesignováno, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 559x

Vyvolávací cena:

22.5.2018, 22:21:00

22.5.2018 22:15 5 000 Kč