Čas na serveru 17:14:18

Neznačeno
Dívka s chmelem

Id: 82701

Dívka s chmelem

  •  / Dívka s chmelem /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 41 x 34,5 cm, lokálně poškozena malba, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1022x

Vyvolávací cena:

9 000