Čas na serveru 19:09:20

Neznačeno
Dívka s kočkou

Id: 97207

Dívka s kočkou

  •  / Dívka s kočkou /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 45 x 35 cm, Itálie 17. století, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1256x

Vyvolávací cena:

16 500