Čas na serveru 08:47:45

Neznačeno
Dívka u potoka

Id: 106818

Dívka u potoka

  •  / Dívka u potoka /   Neznačeno

olej/dřevo, rozměr 16,7 x 33,5 cm, lehce poškozený dobový rám, obraz v dobrém stavu

zobrazeno: 985x

Vyvolávací cena:

19 000