Čas na serveru 02:59:32

Neznačeno
Dívka u sekretáře

Id: 115826

Dívka u sekretáře

  •  / Dívka u sekretáře /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, kolem roku 1900, dobově rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2903x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 62