Čas na serveru 09:38:32

Neznačeno
Dobový portrét

Id: 2333

Dobový portrét

  •  / Dobový portrét /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 90 x 66 cm, nesignováno, portrét švédského chemika Johana Gottlieba Gahna, konec 18. století, rentoilováno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1491x

Vyvolávací cena:

3 600