Čas na serveru 10:31:26

Neznačeno
Dům v zahradě

Id: 195311

Dům v zahradě

  •  / Dům v zahradě /   Neznačeno
  •  / Dům v zahradě /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 20 x 27 cm, doba vzniku po roce 1900, škola Antonína Slavíčka, poškozený rám

zobrazeno: 1405x

Vyvolávací cena:
1 200

3 100