Čas na serveru 14:03:15

Neznačeno
Důstojníci

Id: 19505

Důstojníci

  •  / Důstojníci /   Neznačeno
  •  / Důstojníci /   Neznačeno
  •  / Důstojníci /   Neznačeno
  •  / Důstojníci /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 24 x 29,5 cm, 19. století, na malbě dva starší restaurátorské zásahy, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2088x

Vyvolávací cena:

14 000