Čas na serveru 02:16:00

Neznačeno
Hajný v podhradí

Id: 61308

Hajný v podhradí

  •  / Hajný v podhradí /   Neznačeno

olej/plátnko, rozměr 51 x 67 cm, 19. století, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1052x

Vyvolávací cena:

7 500