Čas na serveru 11:39:16

Neznačeno
Holandská krajina

Id: 141512

Holandská krajina

  •  / Holandská krajina /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 41 x 52 cm, rentoilováno, 19. století, jedná se pravděpodobně o Barenda Cornelia Koekkoea nebo jeho okruh, dekorativně adjustováno, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 1698x

Vyvolávací cena:
6 000

42 000