Čas na serveru 22:43:24

Neznačeno
Horská řeka

Id: 106817

Horská řeka

  •  / Horská řeka /   Neznačeno
  •  / Horská řeka /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 77 x 50 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, rámováno, 19. století

zobrazeno: 1640x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 62