Čas na serveru 02:48:47

Neznačeno
Horské jezero

Id: 2002

Horské jezero

  •  / Horské jezero /   Neznačeno
  •  / Horské jezero /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 63 cm, konec 19. století, rentoilováno, na obrazu drobná poškození, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3780x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 62