Čas na serveru 00:44:22

Neznačeno
Hrad na skále

Id: 115902

Hrad na skále

  •  / Hrad na skále /   Neznačeno
  •  / Hrad na skále /   Neznačeno
  •  / Hrad na skále /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 39,5 x 50 cm, rentoilováno, v minulosti restaurováno, na zadní straně popis se jménem malíře Zimmermann viz foto, původní rámování

zobrazeno: 5027x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 57