Čas na serveru 01:20:32

Neznačeno
Hrad nad jezerem

Id: 117503

Hrad nad jezerem

  •  / Hrad nad jezerem /   Neznačeno

kvaš/papír, rozměr 27 x 31,5 cm, 19. století, okruh Jos. Navrátila, zaskleno, poškozený rám, nečistoty pod sklem

zobrazeno: 812x

Vyvolávací cena: