Čas na serveru 08:02:25

Neznačeno
Hudební zkouška

Id: 2425

Hudební zkouška

  •  / Hudební zkouška /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 27 x 20 cm, 19. století, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

zobrazeno: 1447x

Vyvolávací cena:
2 800

12 000