Čas na serveru 08:45:47

Neznačeno
Hudebnice

Id: 129107

Hudebnice

  •  / Hudebnice /   Neznačeno
  •  / Hudebnice /   Neznačeno
  •  / Hudebnice /   Neznačeno
  •  / Hudebnice /   Neznačeno
  •  / Hudebnice /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 83 x 69 cm, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz drobně lokálně poškozen

zobrazeno: 3884x

Vyvolávací cena:

9 500