Čas na serveru 12:59:09

Neznačeno
Indián

Id: 195307

Indián

  •  / Indián /   Neznačeno
  •  / Indián /   Neznačeno
  •  / Indián /   Neznačeno

bronzová plastika, délka cca 31 cm, výška cca 9,5 cm, původní stav, provenience ateliér Zdeňka Buriana

zobrazeno: 3741x

Vyvolávací cena: