Čas na serveru 01:28:10

Neznačeno
Japonská dívka

Id: 61506

Japonská dívka

  •  / Japonská dívka /   Neznačeno

dřevoryt/papír, velikost listu 75 x 51 cm, zaskleno, lokálně poškozeno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 659x

Vyvolávací cena:

2 100