Čas na serveru 17:00:45

Neznačeno
Jezdci

Id: 65203

Jezdci

  •  / Jezdci /   Neznačeno
  •  / Jezdci /   Neznačeno
  •  / Jezdci /   Neznačeno

olej/plátno/dřevo, velikost malby 110 x 57,5 cm, přelom 19. a 20. století, obraz byl součástí nábytku

zobrazeno: 838x

Vyvolávací cena:

4 600