Čas na serveru 02:40:56

Neznačeno
Jezero pod Alpami

Id: 104801

Jezero pod Alpami

  •  / Jezero pod Alpami /   Neznačeno

kvaš/papír, rozměr 8,5 x 26,8 cm, 19. století, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1038x

Vyvolávací cena:

3 700