Čas na serveru 08:08:41

Neznačeno
Karel Havlíček Borovský

Id: 18713

Karel Havlíček Borovský

  •  / Karel Havlíček Borovský /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr plátna 29 x 21,5 cm, 19. století, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1449x

Vyvolávací cena:
500

9 100

Příhozy: 53