Čas na serveru 01:57:24

Neznačeno
Karlštejn

Id: 2222

Karlštejn

  •  / Karlštejn /   Neznačeno
  •  / Karlštejn /   Neznačeno

olej/dřevěná deska, rozměr 14 x 23 cm, kvalitní práce z přelomu 19. a 20. století, velmi dobrý původní stav

zobrazeno: 1994x

Vyvolávací cena:
1 800