Čas na serveru 21:58:28

Neznačeno
Karlštějn

Id: 111806

Karlštějn

  •  / Karlštějn /   Neznačeno
  •  / Karlštějn /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, v minulosti odborně restaurováno, 19. století, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 2071x

Vyvolávací cena:

15 500