Čas na serveru 17:01:32

Neznačeno
Komorní scénka

Id: 135902

Komorní scénka

  •  / Komorní scénka /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 34,5 x 28,5 cm, dobové rámování, 19. století

zobrazeno: 924x

Vyvolávací cena:

7 400