Čas na serveru 08:22:01

Neznačeno
Kompozice - diagonála

Id: 194802

Kompozice - diagonála

  •  / Kompozice - diagonála /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 100 x 71 cm, popsáno, datováno a značeno F. Dvořák na zadní straně, plátno volné, poškozené olištováno

zobrazeno: 953x

Vyvolávací cena:
1 800

7 100