Čas na serveru 20:10:42

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 187306

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů /   Neznačeno

malba/papír, rozměr oválů cca 19 x 14 cm, na zadní straně jednoho kusu značeno Brandeys, poškozené původní rámování, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 906x

Vyvolávací cena:

4 300