Čas na serveru 06:41:19

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 69630

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů /   Neznačeno

Město u řeky, olej/plátno, rozměr každého 30 x 41 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámech, původní stav, 18. století

zobrazeno: 2043x

Vyvolávací cena:
7 000

16 500