Čas na serveru 17:19:52

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 106809

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů /   Neznačeno

kresba rudkou/papír, rozměry listů: 27,5 x 19,5 cm a 15,5 x 22,5 cm, volně loženo, nerámováno, 18. století ?, původní stav

zobrazeno: 2683x

Vyvolávací cena:

9 000