Čas na serveru 01:59:25

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 114003

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů /   Neznačeno

Marie Terezie a František I. Štepán Lotrinský v loveckém úboru, olej/plátno, rozměr každého 90 x 73 cm, lehce poškozené rámy i blindrámy, drobně poškozená malba, původní stav, druhá polovina 18. století

zobrazeno: 2505x

Vyvolávací cena:
14 000

53 000