Čas na serveru 09:03:20

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 121816

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů /   Neznačeno

olej/dřevo, rozměr každého cca 12,5 x 19 cm, novodobě rámováno obrazy v dobrém původním stavu, 18. století

zobrazeno: 1992x

Vyvolávací cena:

14 000