Čas na serveru 11:56:01

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 152203

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů /   Neznačeno

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr každého 18,5 x 15,5 cm, nesignováno, zaskleno, poškozené rámy

zobrazeno: 1221x

Vyvolávací cena:

9.10.2018, 19:32:00

9.10.2018 19:01 2 500 Kč