Čas na serveru 14:37:23

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 163908

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů /   Neznačeno

obrázky prarodičů Bohumila Hrabala, rozměr každé cca 28 x 22 cm, oba lokálně poškozeny, zaskleno, oděrky na rámech, jedná se pravděpodobně o fotokopie, pochází z pozůstalosti Bohumila Hrabala

zobrazeno: 1267x

Vyvolávací cena:
400

600