Čas na serveru 06:08:22

Neznačeno
Konvolut dvou portrétů

Id: 78512

Konvolut dvou portrétů

  •  / Konvolut dvou portrétů /   Neznačeno

olej/plátno, portrét muže, rozměr 71 x 55 cm, rentoilováno, restaurováno v roce 1978, poškozený rám; portrét ženy, rozměr 74 x 56 cm, v minulosti restaurováno, poškozený rám, PO

zobrazeno: 1223x

Vyvolávací cena:

4 400