Čas na serveru 09:52:52

Neznačeno
Kostelík v údolí

Id: 1838

Kostelík v údolí

  •  / Kostelík v údolí /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr plátna 53 x 71 cm, konec 19. století, malba drobně poškozena, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 6486x

Vyvolávací cena:
1 800

43 000

Příhozy: 88