Čas na serveru 02:33:57

Neznačeno
Královna

Id: 62102

Královna

  •  / Královna /   Neznačeno
  •  / Královna /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 45 x 35 cm, 18. století, v minulosti restaurováno, rentoilováno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1444x

Vyvolávací cena:

6 100