Čas na serveru 08:03:51

Neznačeno
Křivoklát

Id: 158910

Křivoklát

  •  / Křivoklát /   Neznačeno
  •  / Křivoklát /   Neznačeno
  •  / Křivoklát /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, obraz značně poškozen protržením a dalšími drobnými nedostatky, oděrky na rámu

zobrazeno: 649x

Vyvolávací cena:

9 500