Čas na serveru 17:32:28

Neznačeno
Kubistická dívka

Id: 143149

Kubistická dívka

  •  / Kubistická dívka /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 77 x 42 cm, popsáno na zadní straně s datací, nerámováno

zobrazeno: 3887x

Vyvolávací cena:
1 800